Kim jesteśmy

Profesjonalny broker reklamy prasowej i internetowej

Giełda Mediowa zajmuje się planowaniem i zakupem mediów na potrzeby agencji reklamowych i domów mediowych. Poszukujemy rozwiązań reklamowych obejmujących media specjalistyczne i niszowe. Tworzymy tematyczne pakiety reklamowe. Rekomendujemy media poprzez ich precyzyjne dopasowanie do potrzeb reklamodawców. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zakupu.Nasz zespół to media plannerzy z wieloletnim doświadczeniem ale również wysoką specjalizacją w zakresie danego medium.


Platforma internetowa do sprzedaży i zakupu reklamy

Strona internetowa służy przedstawianiu naszym użytkownikom informacji o mediach i ofertach reklamowych. www.gieldamediowa.pl to platforma do wyszukiwania i przeglądania dostępnych możliwości reklamowych. W jednym miejscu, na każdy budżet. Udostępniamy naszym uzytkownikom kilkutysięczna bazę mediow i bieżące informacje z rynku mediowego.


Wsparcie kreatywne

Współpracujemy z agencją Fenomem Sp.z o.o. w zakresie wsparcia naszych klientów w przygotowaniu kreacji reklamowych w internecie i prasie. Żadna kampania nie rozpoczyna się po czasie w powodu braku kreacji!Skontatuj się z nami.
Pobierz prezentację oferty

Przeglądarka mediów

IT w Edukacji prasa >
Nad Wisłą prasa >
Estetica Polska prasa >
Bieżące Informacje prasa >

Ofery reklamowe